Unused Data Sweeper (1.0.0) - en to ru translation catalogue (31 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Operations
ru: Операции

en: Content
ru: Содержимое

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Author
ru: Автор

en: Taxonomy
ru: Таксономия

en: Edit
ru: Редактировать

en: Reset
ru: Сбросить

en: View
ru: Просмотр

en: User
ru: Пользователь

en: Content type
ru: Тип материала

en: Active
ru: Активно

en: Roles
ru: Роли

en: Published
ru: Опубликовано

en: Filter
ru: Фильтр

en: Vocabulary
ru: Словарь

en: Term ID
ru: ID термина

en: Start Date
ru: Дата начала

en: End Date
ru: Дата окончания

en: Created date
ru: Дата создания

en: Blocked
ru: Заблокировано

en: Last modified
ru: Последний измененный

en: Unpublished
ru: Снято с публикации

en: Content Type
ru: Тип материала

en: User Role
ru: Пользовательская роль

en: About
ru: Информация

en: operation
ru: операция

en: -Select-
ru: -Выбор-
