Unused Data Sweeper (1.0.0) - en to ar translation catalogue (28 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Operations
ar: عمليات

en: Content
ar: المحتوى

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Author
ar: المؤلف

en: Taxonomy
ar: التصنيف

en: Edit
ar: تحرير

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: View
ar: عرض

en: User
ar: المستخدم

en: Content type
ar: نوع المحتوى

en: Active
ar: نشط

en: Roles
ar: الأدوار

en: Published
ar: منشور

en: Filter
ar: انتقاء

en: Vocabulary
ar: المعجم

en: Term ID
ar: معرف الوسم

en: Created date
ar: تاريخ الإنشاء

en: Blocked
ar: ممنوع

en: Last modified
ar: آخر تحديث

en: Unpublished
ar: غير منشور

en: Content Type
ar: نوع المحتوى

en: User Role
ar: دور المستخدم

en: About
ar: حول

en: -Select-
ar: -اختر-
