Unused Data Sweeper (1.0.0) - en to az translation catalogue (23 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Author
az: Müəllif

en: Taxonomy
az: Taksanomiya

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: View
az: Görünüş

en: User
az: İstifadəçi

en: Content type
az: Kontent tipi

en: Active
az: Aktiv

en: Roles
az: Rollar

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Vocabulary
az: Lüğət

en: Term ID
az: Termin İD-si

en: Blocked
az: Blok edilib

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: User Role
az: İstifadəçi Rolu

en: About
az: Haqqında
