Unused Data Sweeper (1.0.0) - en to be translation catalogue (27 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Author
be: Аўтар

en: Taxonomy
be: Таксаномія

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: View
be: Праглядзець

en: User
be: Карыстальнік

en: Content type
be: Тып змесціва

en: Active
be: Актыўна

en: Roles
be: Ролі

en: Published
be: Апублікавана

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Vocabulary
be: Слоўнік

en: Term ID
be: ID тэрміна

en: End Date
be: Дата Заканчэння

en: Created date
be: Дата стварэння

en: Blocked
be: Заблакавана

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: Content Type
be: Тып змесціва

en: About
be: Аб

en: -Select-
be: -Выбраць-
