Unused Data Sweeper (1.0.0) - en to bg translation catalogue (21 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Username
bg: Потребителско име

en: Author
bg: Автор

en: Taxonomy
bg: Таксономия

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: View
bg: Прегледай

en: User
bg: Потребител

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: Active
bg: Активен

en: Roles
bg: Роли

en: Published
bg: Публикувано

en: Filter
bg: Филтър

en: Vocabulary
bg: Речник

en: Term ID
bg: Термин ID

en: Blocked
bg: Блокиран
