Unused Data Sweeper (1.0.0) - en to bn translation catalogue (17 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Author
bn: লেখক

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: View
bn: প্রদর্শন

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Content type
bn: কন্টেন্টের ধরণ

en: Active
bn: সক্রিয়

en: Roles
bn: ভূমিকা

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: Filter
bn: ফিল্টার

en: Blocked
bn: নিষ্ক্রিয়

en: About
bn: সম্পর্কে
