Unused Data Sweeper (1.0.0) - en to bo translation catalogue (24 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Taxonomy
bo: རིགས་དབྱེ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Content type
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Vocabulary
bo: སྤྱི་མིང

en: Term ID
bo: བྱེ་བྲག་མིང་གི་ཨང་རྟགས

en: Created date
bo: གསར་འཛུགས་ཀྱི་ཟླ་ཚེས

en: Blocked
bo: བཀག་ཚར་པ

en: Last modified
bo: མཐའ་མཇུག་གི་བཟོ་བཅོས

en: About
bo: གསལ་བཤད
