Unused Data Sweeper (1.0.0) - en to br translation catalogue (8 entries)

en: Title
br: Titl

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Username
br: Anv implijer

en: Edit
br: Kemmañ

en: View
br: Gwel

en: Filter
br: Sil

en: About
br: Diwar-benn
