Unused Data Sweeper (1.0.0) - en to bs translation catalogue (18 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Content
bs: Sadržaj

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Author
bs: Autor

en: Taxonomy
bs: Taksonomija

en: Edit
bs: Izmjeni

en: View
bs: Pregled

en: User
bs: Korisnik

en: Content type
bs: Tip sadržaja

en: Active
bs: Aktivan

en: Roles
bs: Uloge

en: Published
bs: Objavljeno

en: Vocabulary
bs: Riječnik

en: Created date
bs: Datum kreiranja

en: Blocked
bs: Blokiran

en: Last modified
bs: Zadnji put izmijenjeno
