Unused Data Sweeper (1.0.0) - en to ca translation catalogue (30 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Author
ca: Autor

en: Taxonomy
ca: Taxonomia

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: View
ca: Mostra

en: User
ca: Usuari

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: Active
ca: Actiu

en: Roles
ca: Rols

en: Published
ca: Publicat

en: Filter
ca: Filtra

en: Vocabulary
ca: Vocabulari

en: Term ID
ca: ID del terme

en: Start Date
ca: Data d'inici

en: End Date
ca: Data de finalització

en: Created date
ca: Data de creació

en: Blocked
ca: Bloquejat

en: Last modified
ca: Modificat per darrer cop

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Content Type
ca: Tipus de contingut

en: User Role
ca: Rol d'usuari

en: About
ca: Detalls

en: -Select-
ca: -Selecciona-
