Unused Data Sweeper (1.0.0) - en to dz translation catalogue (18 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Taxonomy
dz: དབྱེ་བསལ་བྱ་རིམ་

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: View
dz: སྟོན་

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: Blocked
dz: བཀག་ཡོདཔ།
