Unused Data Sweeper (1.0.0) - en to el translation catalogue (29 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Author
el: Συντάκτης

en: Taxonomy
el: Ταξινόμηση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: View
el: Προβολή

en: User
el: Χρήστης

en: Content type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Active
el: Ενεργό

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Vocabulary
el: Λεξιλόγιο

en: Term ID
el: ID όρου

en: Start Date
el: Ημερομηνία έναρξης

en: End Date
el: Ημερομηνία Λήξης

en: Created date
el: Ημερομηνία δημιουργίας

en: Blocked
el: Αποκλεισμένος

en: Last modified
el: Τροποποιήθηκε

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: Content Type
el: Τύπος περιεχομένου

en: About
el: Περί

en: -Select-
el: -Επιλέξτε-
