Unused Data Sweeper (1.0.0) - en to eo translation catalogue (18 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Taxonomy
eo: Taksonomio

en: Edit
eo: Redaktu

en: Reset
eo: Restarigu

en: View
eo: Vidu

en: User
eo: Uzanto

en: Active
eo: Aktiva

en: Roles
eo: Roloj

en: Published
eo: Publikigita

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Blocked
eo: Blokita
