Unused Data Sweeper (1.0.0) - en to et translation catalogue (28 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Author
et: Autor

en: Taxonomy
et: Klassifikatsioon

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: View
et: Kuva

en: User
et: Kasutaja

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Active
et: Aktiivne

en: Roles
et: Rollid

en: Published
et: Avaldatud

en: Filter
et: Filtreeri

en: Vocabulary
et: Sõnastik

en: Term ID
et: Termini ID

en: Start Date
et: Alguskuupäev

en: Created date
et: Loomise kuupäev

en: Blocked
et: Blokeeritud

en: Last modified
et: Viimati muudetud

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: User Role
et: Kasutaja roll

en: About
et: Programmist

en: -Select-
et: -Vali-
