Unused Data Sweeper (1.0.0) - en to eu translation catalogue (28 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Author
eu: Egilea

en: Taxonomy
eu: Taxonomia

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: View
eu: Bista

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Content type
eu: Eduki mota

en: Active
eu: Aktiboa

en: Roles
eu: Zereginak

en: Published
eu: Argitaratua

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Vocabulary
eu: Hiztegia

en: Term ID
eu: Terminoaren IDa

en: End Date
eu: Bukaera data

en: Created date
eu: Sortze data

en: Blocked
eu: Blokeatuta

en: Last modified
eu: Azken aldaketa

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: Content Type
eu: Eduki Mota

en: About
eu: (r)i buruz

en: -Select-
eu: -Aukeratu-
