Unused Data Sweeper (1.0.0) - en to fa translation catalogue (29 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Operations
fa: عملیات

en: Content
fa: محتوا

en: Username
fa: نام کاربری

en: Author
fa: نویسنده

en: Taxonomy
fa: طبقه‌بندی

en: Edit
fa: ویرایش

en: Reset
fa: بازنشانی

en: View
fa: مشاهده

en: User
fa: کاربر

en: Content type
fa: نوع محتوا

en: Active
fa: فعال

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Published
fa: منتشر شده

en: Filter
fa: فیلتر

en: Vocabulary
fa: واژگان

en: Term ID
fa: شناسه واژه

en: Start Date
fa: تاریخ شروع

en: End Date
fa: تاریخ پایان

en: Created date
fa: تاریخ ایجاد

en: Blocked
fa: مسدود شده

en: Last modified
fa: تاریخ آخرین تغییر

en: Unpublished
fa: منتشر نشده

en: Content Type
fa: نوع محتوا

en: About
fa: درباره

en: -Select-
fa: -انتخاب کنید-
