Unused Data Sweeper (1.0.0) - en to fi translation catalogue (30 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Content
fi: Sisältö

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Author
fi: Tekijä

en: Taxonomy
fi: Luokittelu

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Reset
fi: Palauta

en: View
fi: Näytä

en: User
fi: Käyttäjä

en: Content type
fi: Sisältötyyppi

en: Active
fi: Voimassa

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Published
fi: Julkaistu

en: Filter
fi: Suodatus

en: Vocabulary
fi: Luokittelu

en: Term ID
fi: Termin ID

en: Start Date
fi: Alkamispäivä

en: End Date
fi: Päättymispäivä

en: Created date
fi: Luontipäivä

en: Blocked
fi: Suljettu

en: Last modified
fi: Viimeksi muutettu

en: Unpublished
fi: Julkaisematon

en: Content Type
fi: Sisältötyyppi

en: User Role
fi: Käyttäjärooli

en: About
fi: Tietoja

en: -Select-
fi: -Valitse-
