Unused Data Sweeper (1.0.0) - en to fil translation catalogue (16 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Status
fil: Kalagayan

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Content
fil: Nilalaman

en: Username
fil: Bansag

en: Author
fil: May akda

en: Taxonomy
fil: Taksonomiya

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: View
fil: Tingnan

en: Active
fil: Aktibo

en: Roles
fil: Mga papel

en: Published
fil: Inilathala

en: Filter
fil: Salain

en: Blocked
fil: Hinadlangan
