Unused Data Sweeper (1.0.0) - en to is translation catalogue (20 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Status
is: Støða

en: Delete
is: Strika

en: Submit
is: Lat inn

en: Operations
is: Atgerðir

en: Content
is: Innihald

en: Username
is: Brúkaranavn

en: Author
is: Høvundur

en: Taxonomy
is: Taksonomi

en: Edit
is: Broyt

en: Reset
is: Tómstilla

en: View
is: Vís

en: User
is: Brúkari

en: Active
is: Virkin

en: Roles
is: Leiklutir

en: Published
is: Útgivið

en: Filter
is: Filtur

en: Blocked
is: Sperrað

en: Unpublished
is: Ikki givið út

en: About
is: Um
