Unused Data Sweeper (1.0.0) - en to fr translation catalogue (33 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Status
fr: État

en: Delete
fr: Supprimer

en: Submit
fr: Soumettre

en: Operations
fr: Actions

en: Content
fr: Contenu

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Author
fr: Auteur

en: Taxonomy
fr: Taxonomie

en: Edit
fr: Modifier

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: View
fr: Voir

en: User
fr: Utilisateur

en: Content type
fr: Type de contenu

en: Active
fr: Actif

en: Roles
fr: Rôles

en: Published
fr: Publié

en: Filter
fr: Filtrer

en: Vocabulary
fr: Vocabulaire

en: Term ID
fr: Identifiant (ID) du terme

en: Start Date
fr: Date de début

en: End Date
fr: Date de fin

en: Created date
fr: Date de création

en: Blocked
fr: Bloqué

en: Last modified
fr: Dernière modification

en: User Status
fr: Statut de l'utilisateur

en: Unpublished
fr: Non publié

en: Content Type
fr: Type de contenu

en: User Role
fr: Rôle utilisateur

en: About
fr: À propos

en: Creation Date
fr: Date de création

en: Go Back
fr: Retour

en: -Select-
fr: -Sélectionner-
