Unused Data Sweeper (1.0.0) - en to fy translation catalogue (9 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Delete
fy: Wiskje

en: Submit
fy: Ferstjoere

en: Content
fy: Ynhâld

en: Username
fy: Brûkersnamme

en: Edit
fy: Bewurkje

en: View
fy: Besjen

en: User
fy: Brûker

en: Active
fy: Aktyf
