Unused Data Sweeper (1.0.0) - en to gl translation catalogue (28 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Author
gl: Autor/a

en: Taxonomy
gl: Taxonomía

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: View
gl: Ver

en: User
gl: Usuario/a

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Active
gl: Activo

en: Published
gl: Publicado

en: Filter
gl: Filtro

en: Vocabulary
gl: Vocabulario

en: Term ID
gl: ID do termo

en: Start Date
gl: Data de Inicio

en: End Date
gl: Data de Fin

en: Created date
gl: Data de creación

en: Blocked
gl: Bloqueado

en: Last modified
gl: Última modificación

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Content Type
gl: Tipo de Contido

en: About
gl: Información

en: -Select-
gl: -Seleccionar-
