Unused Data Sweeper (1.0.0) - en to he translation catalogue (29 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Username
he: שם משתמש

en: Author
he: מחבר/ת

en: Taxonomy
he: סיווגים

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: View
he: צפיה

en: User
he: משתמש

en: Content type
he: סוג תוכן

en: Active
he: פעיל

en: Roles
he: תפקידים

en: Published
he: מפורסם

en: Filter
he: סינון

en: Vocabulary
he: מילון

en: Term ID
he: מזהה מושג

en: Start Date
he: תאריך התחלה

en: End Date
he: תאריך סיום

en: Created date
he: תאריך יצירה

en: Blocked
he: חסום

en: Last modified
he: שונה לאחרונה

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: Content Type
he: סוג תוכן

en: User Role
he: תפקיד

en: About
he: אודות
