Unused Data Sweeper (1.0.0) - en to hi translation catalogue (27 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Status
hi: अवस्था

en: Delete
hi: मिटायें

en: Submit
hi: जमा करें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Content
hi: सामग्री

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Author
hi: लेखक

en: Taxonomy
hi: वर्गीकरण

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: View
hi: देखें

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Content type
hi: सामग्री प्रकार

en: Active
hi: सक्रिय

en: Roles
hi: भूमिका

en: Published
hi: प्रकाशित

en: Filter
hi: फिल्टर

en: Vocabulary
hi: शब्दावली

en: Start Date
hi: आरंभ तारीख

en: End Date
hi: अंतिम तारीख

en: Created date
hi: रचना तिथि

en: Blocked
hi: बंद

en: Last modified
hi: अंतिम बार संशोधित

en: Unpublished
hi: अप्रकाशित

en: About
hi: के बारे में

en: -Select-
hi: -चुने-
