Unused Data Sweeper (1.0.0) - en to hr translation catalogue (24 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Author
hr: Autor

en: Taxonomy
hr: Taksonomija

en: Edit
hr: Uredi

en: Reset
hr: Poništi

en: View
hr: Pregled

en: User
hr: Korisnik

en: Content type
hr: Vrsta sadržaja

en: Active
hr: Aktivno

en: Roles
hr: Uloge

en: Published
hr: Objavljeno

en: Filter
hr: Pročisti

en: Vocabulary
hr: Rječnik

en: Term ID
hr: ID pojma

en: Start Date
hr: Od datuma

en: End Date
hr: Do datuma

en: Created date
hr: Nadnevak stvaranja

en: Blocked
hr: Blokiran

en: About
hr: Opis
