Unused Data Sweeper (1.0.0) - en to ht translation catalogue (8 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Author
ht: Otè

en: User
ht: Itilizatè

en: Content type
ht: Tip kontni

en: Filter
ht: Filtre

en: Vocabulary
ht: Vokabilè
