Unused Data Sweeper (1.0.0) - en to hu translation catalogue (31 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Content
hu: Tartalom

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Author
hu: Szerző

en: Taxonomy
hu: Taxonómia

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: View
hu: Megtekintés

en: User
hu: Felhasználó

en: Content type
hu: Tartalomtípus

en: Active
hu: Aktív

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Published
hu: Közzétéve

en: Filter
hu: Szűrő

en: Vocabulary
hu: Szótár

en: Term ID
hu: Kifejezésazonosító

en: Start Date
hu: Kezdődátum

en: End Date
hu: Befejező dátum

en: Created date
hu: Létrehozás dátuma

en: Blocked
hu: Zárolt

en: Last modified
hu: Utoljára módosítva

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: Content Type
hu: Tartalomtípus

en: User Role
hu: Felhasználói szerepkör

en: About
hu: Leírás

en: operation
hu: művelet

en: -Select-
hu: -Kiválasztás-
