Unused Data Sweeper (1.0.0) - en to hy translation catalogue (20 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Taxonomy
hy: Տաքսոնոմիա

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: View
hy: Դիտել

en: User
hy: Օգտագործող

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Roles
hy: Դերեր

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Vocabulary
hy: Բառարան

en: Blocked
hy: Արգելափակված
