Unused Data Sweeper (1.0.0) - en to is translation catalogue (25 entries)

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Content
is: Innihald

en: Username
is: Notendanafn

en: Author
is: Höfundur

en: Taxonomy
is: Flokkun

en: Edit
is: Breyta

en: Reset
is: Endursetja

en: View
is: Skoða

en: User
is: Notandi

en: Content type
is: Efnisgerð

en: Active
is: Virkt

en: Roles
is: Hlutverk

en: Published
is: Birt

en: Filter
is: Sía

en: Vocabulary
is: Orðaforði

en: Created date
is: Dags. stofnað

en: Blocked
is: Óvirkur

en: Unpublished
is: Ekki birt

en: Content Type
is: Efnisgerð

en: About
is: Um

en: -Select-
is: -velja-
