Unused Data Sweeper (1.0.0) - en to it translation catalogue (30 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Status
it: Stato

en: Delete
it: Elimina

en: Submit
it: Invia

en: Operations
it: Operazioni

en: Content
it: Contenuto

en: Username
it: Nome utente

en: Author
it: Autore

en: Taxonomy
it: Tassonomia

en: Edit
it: Modifica

en: Reset
it: Ripristina

en: View
it: Visualizza

en: User
it: Utente

en: Content type
it: Tipo di contenuto

en: Active
it: Attivo

en: Roles
it: Ruoli

en: Published
it: Pubblicato

en: Filter
it: Filtra

en: Vocabulary
it: Vocabolario

en: Term ID
it: ID Termine

en: Start Date
it: Data di Inizio

en: End Date
it: Data inizio

en: Created date
it: Data creazione

en: Blocked
it: Bloccato

en: Last modified
it: Ultima modifica

en: Unpublished
it: Non pubblicato

en: Content Type
it: Tipo di contenuto

en: User Role
it: Ruolo utente

en: About
it: Informazioni

en: -Select-
it: -Scegliere-
