Unused Data Sweeper (1.0.0) - en to ja translation catalogue (31 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Submit
ja: 送信

en: Operations
ja: 操作

en: Content
ja: コンテンツ

en: Username
ja: ユーザー名

en: Author
ja: 投稿者

en: Taxonomy
ja: タクソノミー

en: Edit
ja: 編集

en: Reset
ja: リセット

en: View
ja: ビュー

en: User
ja: ユーザー

en: Content type
ja: コンテンツタイプ

en: Active
ja: アクティブ

en: Roles
ja: 役割

en: Published
ja: 掲載

en: Filter
ja: フィルター

en: Vocabulary
ja: ボキャブラリー

en: Term ID
ja: タームID

en: Start Date
ja: 開始日

en: End Date
ja: 終了日

en: Created date
ja: 作成日時

en: Blocked
ja: ブロック

en: Last modified
ja: 最終更新日時

en: Unpublished
ja: 非掲載

en: Content Type
ja: コンテンツタイプ

en: User Role
ja: ユーザーの役割

en: About
ja: アバウト

en: Creation Date
ja: 作成日

en: -Select-
ja: - 選択してください -
