Unused Data Sweeper (1.0.0) - en to jv translation catalogue (22 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Author
jv: Penulis

en: Taxonomy
jv: Taksonomi

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: View
jv: Tampilan

en: User
jv: Panganggo

en: Content type
jv: Tipe kontèn

en: Active
jv: Aktif

en: Roles
jv: Parāgā

en: Published
jv: Dipacak

en: Filter
jv: Saring

en: Vocabulary
jv: Vokabulari

en: Term ID
jv: ID tetembungan

en: Blocked
jv: Ditolak

en: About
jv: Ngenani

en: -Select-
jv: -Pilih-
