Unused Data Sweeper (1.0.0) - en to ka translation catalogue (18 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Author
ka: ავტორი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: Active
ka: აქტიური

en: Roles
ka: როლები

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Vocabulary
ka: ლექსიკონი

en: Created date
ka: შექმნის თარიღი

en: Blocked
ka: დაბლოკილი
