Unused Data Sweeper (1.0.0) - en to kk translation catalogue (18 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Author
kk: Автор

en: Taxonomy
kk: Таксономия

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: View
kk: Қарау

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Active
kk: Белсенді

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Published
kk: Жарияланған

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Blocked
kk: Бұғатталған
