Unused Data Sweeper (1.0.0) - en to ku translation catalogue (22 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Author
ku: نووسەر

en: Taxonomy
ku: پۆل

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: View
ku: پیشاندان

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Active
ku: چالاکە

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Vocabulary
ku: وشەگەل

en: Term ID
ku: ID ی واژە

en: Blocked
ku: بلۆککراوە

en: About
ku: دەربارە
