Unused Data Sweeper (1.0.0) - en to lo translation catalogue (6 entries)

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Username
lo: ຊື່ຜູ້ໃຊ້

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: View
lo: ພາບລວມ

en: Active
lo: ກຳລັງໃຊ້ງານ
