Unused Data Sweeper (1.0.0) - en to lt translation catalogue (27 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Username
lt: Nario vardas

en: Author
lt: Autorius

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: User
lt: Narys

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Active
lt: Aktyvus

en: Roles
lt: Rolės

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: Term ID
lt: Termino ID

en: Start Date
lt: Pradžios data

en: Created date
lt: Sukūrimo data

en: Blocked
lt: Užblokuotas

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Content Type
lt: Turinio tipas

en: About
lt: Apie

en: -Select-
lt: -Pasirinkti-
