Unused Data Sweeper (1.0.0) - en to lv translation catalogue (29 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Author
lv: Autors

en: Taxonomy
lv: Taksonomija

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: View
lv: Skatīt

en: User
lv: Lietotājs

en: Content type
lv: Satura veids

en: Active
lv: Aktīvs

en: Roles
lv: Lomas

en: Published
lv: Publicēts

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Vocabulary
lv: Vārdnīca

en: Term ID
lv: Termina ID

en: Start Date
lv: Sākuma datums

en: Created date
lv: Izveides datums

en: Blocked
lv: Bloķēts

en: Last modified
lv: Pēdējoreiz mainīts

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: User Role
lv: Lietotāju loma

en: About
lv: Par

en: operation
lv: operācija

en: -Select-
lv: -Izvēlēties-
