Unused Data Sweeper (1.0.0) - en to mg translation catalogue (10 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Username
mg: Anarana

en: Author
mg: Mpamorona

en: User
mg: Mpampiasa

en: Filter
mg: Sivana
