Unused Data Sweeper (1.0.0) - en to mk translation catalogue (6 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Author
mk: Автор

en: Taxonomy
mk: Таксономија

en: Active
mk: Активно

en: Roles
mk: Улоги
