Unused Data Sweeper (1.0.0) - en to mn translation catalogue (18 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Author
mn: Зохиогч

en: Taxonomy
mn: Хэллэг

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: View
mn: Харах

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Vocabulary
mn: Үгсийн сан

en: Term ID
mn: Нэр томъёоны ID
