Unused Data Sweeper (1.0.0) - en to mr translation catalogue (21 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Operations
mr: कृती

en: Content
mr: साहित्य

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Author
mr: लेखक

en: Taxonomy
mr: वर्गीकरण

en: Edit
mr: संपादन

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: View
mr: बघा

en: User
mr: सदस्य

en: Active
mr: सक्रिय

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Filter
mr: गाळणी

en: Start Date
mr: सुरुवातीचा दिनांक

en: Blocked
mr: प्रतिबंधीत

en: Unpublished
mr: अप्रकाशित

en: Content Type
mr: साहित्य प्रकार
