Unused Data Sweeper (1.0.0) - en to ne translation catalogue (19 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Author
ne: लेखक

en: Taxonomy
ne: टक्सोनोमी

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: View
ne: दृश्य

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Active
ne: सक्रिय

en: Roles
ne: भूमिका

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Blocked
ne: अवरुद्ध

en: About
ne: बारेमा
