Unused Data Sweeper (1.0.0) - en to nl translation catalogue (30 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Content
nl: Inhoud

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Author
nl: Auteur

en: Taxonomy
nl: Taxonomie

en: Edit
nl: Bewerken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: View
nl: Weergeven

en: User
nl: Gebruiker

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: Active
nl: Actief

en: Roles
nl: Rollen

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Vocabulary
nl: Woordenlijst

en: Term ID
nl: Term-ID

en: Start Date
nl: Begindatum

en: End Date
nl: Einddatum

en: Created date
nl: Aanmaakdatum

en: Blocked
nl: Geblokkeerd

en: Last modified
nl: Laatst gewijzigd

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: Content Type
nl: Inhoudstype

en: User Role
nl: Gebruikersrol

en: About
nl: Over

en: operation
nl: handeling

en: Creation Date
nl: Aanmaakdatum

en: -Select-
nl: -Selecteer-
