Unused Data Sweeper (1.0.0) - en to nn translation catalogue (19 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Author
nn: Forfattar

en: Taxonomy
nn: Taksonomi

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: View
nn: Sjå på

en: User
nn: Brukar

en: Active
nn: Aktiv

en: Roles
nn: Roller

en: Published
nn: Publisert

en: Filter
nn: Filtrer

en: Start Date
nn: Startdato

en: Blocked
nn: Blokkert

en: Unpublished
nn: Upublisert
