Unused Data Sweeper (1.0.0) - en to oc translation catalogue (28 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Operations
oc: Accions

en: Content
oc: Contengut

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Author
oc: Autor

en: Taxonomy
oc: Taxinomia

en: Edit
oc: Modificar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: View
oc: Veire

en: User
oc: Utilizaire

en: Content type
oc: Tipe de contengut

en: Active
oc: Actiu

en: Roles
oc: Ròtles

en: Published
oc: Publicat

en: Filter
oc: Filtrar

en: Vocabulary
oc: Vocabulari

en: Term ID
oc: Identificant (ID) del tèrme

en: End Date
oc: Data de fin

en: Created date
oc: Data de creacion

en: Blocked
oc: Blocat

en: Last modified
oc: Darrièra modificacion

en: Unpublished
oc: Pas publicat

en: Content Type
oc: Tipe de contengut

en: About
oc: A prepaus

en: -Select-
oc: -Seleccionar-
