Unused Data Sweeper (1.0.0) - en to os translation catalogue (11 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Author
os: Автор

en: Taxonomy
os: Таксономи

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Reset
os: Раздæрау

en: View
os: Фенд
