Unused Data Sweeper (1.0.0) - en to pl translation catalogue (31 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Author
pl: Autor

en: Taxonomy
pl: Kategorie

en: Edit
pl: Edytuj

en: Reset
pl: Resetuj

en: View
pl: Widok

en: User
pl: Użytkownik

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Active
pl: Aktywne

en: Roles
pl: Role

en: Published
pl: Opublikowane

en: Filter
pl: Filtr

en: Vocabulary
pl: Słownik

en: Term ID
pl: Identyfikator terminu

en: Start Date
pl: Data początkowa

en: End Date
pl: Data końcowa

en: Created date
pl: Data utworzenia

en: Blocked
pl: Zablokowany

en: Last modified
pl: Ostatnia modyfikacja

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: Content Type
pl: Rodzaj zawartości

en: User Role
pl: Rola użytkownika

en: About
pl: O stronie

en: operation
pl: operacja

en: Creation Date
pl: Data utworzenia

en: -Select-
pl: - Wybierz -
