Unused Data Sweeper (1.0.0) - en to ps translation catalogue (18 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Content
ps: منځپانګه

en: Username
ps: کارن نوم

en: Author
ps: ليكوال

en: Taxonomy
ps: دژوو يابوټو دويش (ټکسانومي)

en: Edit
ps: سمون

en: View
ps: ليد

en: User
ps: غړی

en: Active
ps: فعال

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Filter
ps: چاڼ

en: Vocabulary
ps: قاموس

en: User Role
ps: غړي نده (رول)

en: About
ps: په اړه

en: -Select-
ps: -غوره-
