Unused Data Sweeper (1.0.0) - en to ro translation catalogue (29 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Content
ro: Conținut

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Author
ro: Autor

en: Taxonomy
ro: Taxonomie

en: Edit
ro: Editați

en: Reset
ro: Resetează

en: View
ro: Afișează

en: User
ro: Utilizator

en: Content type
ro: Tip conținut

en: Active
ro: Activ

en: Roles
ro: Roluri

en: Published
ro: Publicat

en: Filter
ro: Filtru

en: Vocabulary
ro: Vocabular

en: Term ID
ro: ID-ul termenului

en: Created date
ro: Data creării

en: Blocked
ro: Blocat

en: Last modified
ro: Ultima modificare

en: Unpublished
ro: Nepublicat

en: Content Type
ro: Tipul de Conținut

en: User Role
ro: Rol Utilizator

en: About
ro: Despre

en: -Select-
ro: -Selectează-

en: Update Date
ro: Actualizează dată
